הרדיו של שי גולדשטיין

גם לעסק שלך מגיע פודקאסט

הברנד-קאסט הוא מייזם חדש של שי גולדשטיין ורדיו המקלט שמאפשר לכל עסק להנות מפודקאסט חד פעמי עם הסיפור שלו.

במשך 30 דקות העסק שלך יקבל את הבמה והסיפור שלך ושל העסק יסופרו בראיון אישי בהנחיית איש הרדיו שי גולדשטיין.

הברנד-קאסט מגיע עד אלייך לעסק, למשרד, למספרה, למסעדה, לחנות או לכל מקום שבו העסק שלך פועל ובמחיר שווה לכל עסק תוכלו לספר בראיון אישי מעמיק, מצחיק ומרגש את הסיפור שלכם ושל העסק שלכם- משלב הרעיון, דרך שלב ההקמה ועד השלב בו אתם נמצאים היום.

הברנד-קאסט מגיע עד אלייך לעסק, למשרד, למספרה, למסעדה, לחנות או לכל מקום שבו העסק שלך פועל ובמחיר שווה לכל עסק תוכלו לספר בראיון אישי מעמיק,

מצחיק ומרגש את הסיפור שלכם ושל העסק שלכם- משלב הרעיון, דרך שלב ההקמה ועד השלב בו אתם נמצאים היום.

בתום ההקלטה ולאחר עריכה מקצועית הברנד-קאסט שלכם יעלה לפלטפורמות ההאזנה השונות כמו ספוטיפיי, גוגל פודקאסט ועוד, ולעמוד הברנד-קאסט המיוחד באתר רדיו המקלט. אתם תקבלו לינק ישיר להאזנה אותו תוכלו לשתף עם לקוחות, ספקים, חברים, משפחה ובעמודי הסושיאל שלכם.

הברנד-קאסט מתאים לכולם

אנחנו בברנד-קאסט מאמינים שלכל אחד יש סיפור מעניין. החל במייזם הייטק חדשני ועד לעסק משפחתי מסורתי- כל עסק הוא סיפור שיש בו עניין, הרפתקאה וריגוש ונשמח לאפשר לכם לספר אותו. הברנד-קאסט הוא כלי שיווקי מהמדרגה הראשונה. במחיר חד פעמי שכל עסק יכול לאפשר לעצמו ובהנחייתו של שי גולדשטיין איש הרדיו הוותיק והמוערך הופך כל עסק לסיפור מעניין מרגש ומשעשע.

אנחנו בברנד-קאסט מאמינים שלכל אחד יש סיפור מעניין. החל במייזם הייטק חדשני ועד לעסק

משפחתי מסורתי- כל עסק הוא סיפור שיש בו עניין, הרפתקאה וריגוש ונשמח לאפשר לכם לספר אותו. הברנד-קאסט הוא כלי שיווקי מהמדרגה הראשונה. במחיר חד פעמי שכל עסק יכול לאפשר לעצמו ובהנחייתו של שי גולדשטיין איש הרדיו הוותיק והמוערך הופך כל עסק לסיפור מעניין מרגש ומשעשע.